ORGATEC s.r.o.

ORGANIZACE SKLADŮ
SHUTTLE (rotující sklad)

SHUTTLE je ideální skladovací systém při výšce místností od 4 do 25 metrů. Optimálně využívá prostor spisovny od podlahy až ke stropu nebo může procházet přes více podlaží, v tomto případě je počet výdejních otvorů libovolný dle přání uživatele.

ShuttleZařízení zaručuje obsluze optimální pracovní podmínky, rychlý a pohodlný přístup k dokumentům. Spisy nebo materiál jsou dopraveny k uživateli, který s nimi pak dále manipuluje v ergonomicky výhodné poloze. Doba vyhledávání se sníží a zároveň se ušetří registrační náklady. Uživatelé získají atraktivnější a fyzicky méně náročnou práci.

Systémy lze provozovat autonomně přímo z ovládacího panelu Shuttle nebo lze celý systém řídit pomocí počítače. Zařízení lze také vybavit i automatickým hasícím zařízením, tím je obsah chráněn před shořením. Zárukou kvality těchto systémů je jejich certifikace dle ISO 9001 a ISO 14001.
ShuttleShuttle je dodáván v provedení podle skutečné potřeby a požadavků uživatele. Výška, šířka a hloubka je vždy přizpůsobována rozměrům prostoru pro spisovnu a jeho vnitřní provedení se volí dle způsobu a formátu ukládaných dokumentů. Tato koncepce zaručuje uživateli maximální využití prostoru a přizpůsobení se podmínkám provozu.

Všechny modely a vnitřní vybavení lze přizpůsobit specifickým požadavkům uživatele. V jednom zařízení je i možné kombinovat různé registrační způsoby, např. vertikálně uložené dokumenty, boxy či závěsné složky.

 

Jestli máte zájem o další informace, respektive o zaslání nabídky, vyplňte formulář!